Baltic Innovation Agency

Baltic Innovation Agency (BIA) pakub oma klientidele terviklikku innovaatiliste ideede ning projektide juhtimis- ja arendusteenust – alates hea idee arendamisest elujõuliseks projektiks, partnerite ja finantseerimisallikate leidmisest projekti sisulise juhtimise ning aruandluseni. Lisaks algatame ja arendame projekte oma peamistes kompetentsivaldkondades: innovatsioon (uued tooted, teenused, ärimudelid, sotsiaalne innovatsioon), jätkusuutlik ja roheline majandusareng, iduettevõtluse ökosüsteemi areng, klastrite areng ja koostöö ning targa linna lahendused. Enamikul meie projektidel on rahvusvaheline dimensioon.

BIA on Enterprise Europe Network’i üks kontaktpunkte Eestis, aidates toetada Eesti ja Euroopa idufirmade ning VKE-de kasvu ja rahvusvahelistumist. Samuti on BIA Smart City Lab uusi targa linna teenuseid arendava eluslabori (lõppkasutajaid kaasav testimisplatvorm ettevõtetele) ning mentorlust ja investeeringuid pakkuva ärikiirendi Buildit üks asutajatest.

“THIS PAGE” ~ Kiwa

Meie tulemused numbrites

0
MEUR projektide kogumaht
0
Rahvusvahelist projekti ellu viidud
0
Rahvusvahelised projektid
0
Aastat kogemust

Meie meeskond

Rene Tõnnisson

CEO
rene@bia.ee

Kadri Uus

finantseerimisteenuste valdkonna juht
kadri@bia.ee

Tõnis Eelma

IT arendusjuht
toni@bia.ee

Richard Henahan

analüüsiteenuste valdkonna juht
richard@bia.ee

Mart Veliste

innovatsiooniteenuste valdkonna juht
mart@bia.ee

Kertu Ling

juhtimisteenuste valdkonna juht
kertu@bia.ee

Innovaatiliste ideede ja projektidega tegelemise kõrval naudime andekate Eesti kunstnike loomingut. Meie kontoris on palju kunstiteoseid, mis on meieni jõudnud läbi Tartu Noore Kunsti Oksjoni. Osa neist teostest võite näha ka meie veebilehel. Esindatud on Markus Kasemaa, Edward von Lõngus, KIWA, jt.

“Surmatants” ~ Edward von Lõngus